Audioriver zaprasza nie tylko na koncerty

Dla stałych uczestników Audioriver koncerty na plaży Sobótka to nie wszystko. Zwykle w ostatni weekend lipca, kiedy odbywa się festiwal, organizowanych jest mnóstwo imprez towarzyszących, w których mogą brać udział nie tylko osoby, które wykupiły karnety na wydarzenie. Wstęp jest wolny.
Oczywiście przygotowane imprezy będą miały dużo wspólnego z muzyką. Kto chce się przekonać, musi szybko odespać piątkową noc, by już w sobotę wziąć udział w Sobótce, czyli bezpłatnym programie wydarzeń dziennych dla uczestników festiwalu oraz mieszkańców Płocka, na których czekają warsztaty, wystawa, spotkania, stand-up oraz kino.
Organizatorzy obiecują, że przez śmiech można nabrać dystansu do siebie, a poprzez sztukę zobaczyć, jak inaczej można patrzeć na świat. Pamiętajmy jednak, że na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: https://bit. ly/2m6mJv.
Audioriver Sobótka rozpocznie się już w piątek, a na pierwszy ogień pójdzie wystawa na rynku Starego Miasta i w Domu Darmstadt – o godz. 19.00 „Miesiąc Fotografii w Krakowie prezentuje: Wiktor Dąbkowski. Flirt Towarzyski”.
W piątek w godz. 16.00-20.30 oraz w sobotę od 10.30 do 20. w imieniu organizatorów zapraszamy na Targi Muzyczne. Już po raz 9. na płockim rynku Starego Miasta wystawią się organizacje związane z muzyką, kulturą i sztuką. Na dwa dni miejsce zamieni się w tętniące życiem i muzyką forum wszelkiej wymiany.
Również na Starym Mieście, od godz. 14.00 do 19.00 odbywać się będą spotkania w namiocie.

Jol.
fot. D. Ossowski

Zobacz kolejny artykuł

Koncert zespołu IRA

To będzie wyjątkowy koncert! Taki w sam raz na 30-lecie istnienia zespołu. IRA, bo o …