Artyści z Odessy na deskach Teatru Dramatycznego

Wyjątkowa uczta czeka płockich melomanów. Na deskach Teatru Dramatycznego wystąpią artyści Teatru Narodowego Opery i Baletu z Odessy. W repertuarze arie operowe i operetkowe, piosenki z musicali, a także elementy pieśni ukraińskich.
Koncert pod nazwą „Gdybym był bogaczem” odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 17.00. W solowych występach będziemy podziwiać sopranistki: Alinę Vorokh oraz Haiane Arutiunian, mezzosopranistkę Taisiyę Shafranską, tenorów: Olega Zlakomana i Ruslana Zinevycha oraz barytona Aleksandra Striuka. W programie artystów Teatru Narodowego Opery i Baletu z Odessy odnajdujemy takie arcydzieła, jak: Marsz Radetzky’ego Straussa, Przetańczyć całą noc z musicalu „My Fair Lady”, Usta milczą, dusza śpiewa z operetki „Wesoła wdówka” Lehara, romans „Oczy czarne” Ferrarisa, piosenka Moon River z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego”, Granada Lary i wiele, wiele innych.
Bilety w cenie 125 zł są do nabycia w kasie Teatru Dramatycznego w Płocku (tel. 24 262 48 40, 24 266 38 09). Ze szczegółami dotyczącymi występu można się także zapoznać na stronie internetowej Teatru: teatr@teatrplock.pl.

(t)

Zobacz kolejny artykuł

Adam Struzik Osobowością Roku 2019

„Osobowości i Sukcesy Roku” to plebiscyt, w którym nagradzane są wybitne osoby ze świata biznesu, …