Zawiodło 11. najnowszych tablic informacyjnych

Chociaż mamy styczeń, to padający śnieg dla wielu jest wielką niespodzianką. Przed rokiem o tej porze było mroźno, ale częściej padał deszcz niż śnieg. Przed tygodniem, we wtorkowy poranek wszyscy obudzili się i z niedowierzaniem patrzyli za okno. A tam wszędzie było biało, a na dodatek cały czas padał śnieg. I choć wiadomo, że jak jest zima, to musi być zimno i może padać śnieg, to wiele osób było tą aurą mocno zaskoczonych.
Śnieg, ku uciesze dzieci i czasami dorosłych padał sobie równo, a na drogach było szaleństwo. Nagle pojawiały się korki w miejscach, gdzie w pozostałych porach roku nigdy ich nie było. Bo taka pogoda to prawdziwa weryfikacja tych, co prawo jazdy dostali tylko na lato i tych, co potrafią jeździć także zimą.
Ci wszyscy, którzy nie zdecydowali się na poranną jazdę do szkoły czy do pracy samochodem, chcieli skorzystać z autobusu Komunikacji Miejskiej. Pomysł był bardzo dobry, ale tylko dla tych, co mają dużo cierpliwości. Bo kierowcy robili co mogli, ale już od samego rana byli mocno spóźnieni. Na przystankach stali zmarznięci pasażerowie i czekali, czy autobus przyjedzie, czy nie przyjedzie.

tekst i fot. Jol.

Zobacz kolejny artykuł

Weronika Kansy – młody naukowiec z Płocka

Niektórzy młodzi ludzie każdą wolną chwilę poświęcają na spotkania ze znajomymi, imprezy, rekreację, udział w …