Płockie cheerleaderki najlepsze

Po ostatnim turnieju w tym sezonie płockie cheerleaderki zebrały komplet medalowych miejsc. Jak mówi Katarzyna Sylwestrzak, trenerka płockich grup i szefowa stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Tańca IMPRESJA, dziewczyny rozbiły bank.
Z jakim wynikiem kończą turniejowe zmagania w tym sezonie płocczanki? Sześć złotych medali, jeden srebrny i jeden brązowy.
Współorganizatorem wyjazdów płockich cheerleaderek na Otwarte Mistrzostwa Pomorza Cheerleaders oraz Turniej Zespołów Cheerleaders w Mrozach było Województwo Mazowieckie. Ostatnie występy dla płocczanek to kolejne sukcesy. Na XXI Mistrzostwach Polski Cheerleaders dziewczyny zdobyły tytuł Mistrza Polski Cheerleaders. I jak się można było spodziewać, udział w turnieju cheerleaders w Mrozach przyniósł im kolejne wygrane. Wszystkie grupy zdobyły medale. Pierwsze miejsce zdobyły dwa duety oraz grupy Imperia, Imp-Art, Impact, Aplauz. Impuls na turnieju wytańczył 2 miejsce, a Impreska miejsce 3. Grupa Auplauz otrzymała także nagrodę finansową w wysokości 500 zł.

rad
fot. Archiwum zespołu

Zobacz kolejny artykuł

Pszenna, Żytnia, Zakątek walczą o drogę do domu

Mało kto wie, że najdynamiczniej rozwijającym się aktualnie osiedlem mieszkaniowym jest część osiedla Wyszogrodzka, w …

W maju na jednej z posesji wylano czarną maź

Pewnego letniego dnia, w niewielkiej wsi Bromierz w gminie Staroźreby, mieszkańcy poczuli dotkliwy smród. Nie …