Najnowsze informacje

Najpiękniejsi wolontariusze

W 3. edycji konkursu Miss i Mister Wolontariatu o tytuł walczyło ponad 400 osób z całego kraju. Tytuł miss wolontariatu otrzymała Małgorzata Kowalska, tytuł mistera wolontariatu Michał Pietralewicz. Ulubieńcem publiczności został dziesięcioletni Wiktor Lisiecki, który otrzymał tytuł wicemistera w kategorii junior.
W finałowym etapie spotkało się 30 osób. Miss i mistera wolontariuszy wybierano w trzech kategoriach wiekowych: junior, senior oraz miss i mister pomagania. Chętnych do tytułu było ponad 400. Do finału weszło 30. Tytuł laureata otrzymało 6 uczestników.
Trzecia edycja ogólnopolskiego konkursu została zorganizowana przez Konrada Słomczewskiego i Bank Żywności Związek Stowarzyszeń w Płocku. – Konkurs to okazja do tego, by pokazać ludzi działających z potrzeby serca dla innych. Dla ludzi, którzy oczekują na serdeczny gest, wsparcie, uśmiech. Nasi kandydaci i laureaci to ludzie piękni ciałem i sercem. Pokazują, że nie trzeba wiele, aby dać szczęście innym. Oni to potrafią doskonale robić – mówili Marek Kuczyński, prezes Banku Żywności w Płocku i Aldona Cybulska, wiceprezes, podczas otwarcia uroczystej gali.

Zobacz kolejny artykuł

Kawaleryjskie tradycje

Stowarzyszenie Jeździeckie im. 4 Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej Za miesiąc wezmą udział w rekonstrukcji …

Mieszkańcy bloków często zapominają, że wózkownia, to nie rupieciarnia

Jeśli ktoś w jednym bloku mieszka kilkadziesiąt lat, to trudno się dziwić, że zgromadził przez …