Najnowsze informacje

Charytatywna akcja „TP” i Providenta

Rozdajemy prezenty
Trwa wielka, charytatywna świąteczna akcja „Tygodnika Płockiego” i firmy Provident „200 gwiazdkowych prezentów”. To od Państwa zależy, kto otrzyma gwiazdkowy podarunek.
Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny. Pełen radości, ciepła, pogody. Jednym ze świątecznych symboli jest choinka, a pod nią prezenty. W wigilijny wieczór zwłaszcza najmłodsi z niecierpliwością czekają na moment, w którym prezenty trafią w ich ręce.
Niestety, nie we wszystkich domach może zagościć radość. Nadal w wielu rodzinach problemem jest przygotowanie świąt, a co dopiero zrobienie prezentów. „Tygodnik Płocki” chciałby, przynajmniej w jakiejś części, to zmienić. Dlatego rozpoczynamy wielką, charytatywną akcję „200 gwiazdkowych prezentów”, której sponsorem jest firma Provident. – Od kilku lat przed świętami Bożego Narodzenia Provident prowadzi akcję „Gwiazdkowe prezenty”. Staramy się trafić z programem wszędzie tam, gdzie działa nasza firma. Dlatego w tym roku jesteśmy w Płocku, gdzie mamy przyjemność współpracować z „Tygodnikiem Płockim”. Celem akcji jest dotarcie z prezentami świątecznymi do osób, które najbardziej tego potrzebują – mówi Adam Czarnecki, specjalista ds. organizacji imprez i społecznej odpowiedzialności biznesu Provident Polska.
Do 7 grudnia będziemy drukować specjalne kupony. To na nich możecie Państwo zgłaszać osoby lub rodziny, którym rozdamy świąteczne paczki. Mogą to być Państwa sąsiedzi, znajomi lub ktoś z rodziny, o kim wiecie, że jest w trudnej sytuacji materialnej. My postaramy się, aby święta Bożego Narodzenia były dla tych osób radośniejsze.
GSZ

Zobacz kolejny artykuł

Wodociągi Płockie i MOSiR pomogły woprowcom

Spółka Wodociągi Płockie odpowiedziała na apel prezydenta Andrzeja Nowakowskiego i przekazała darowiznę dla Wodnego Ochotniczego …

Majątki prezydenta Płocka i jego zastępców

Przedstawiamy oświadczenia majątkowe prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego oraz jego trzech zastępców. Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski …