Zderzenie dwóch nisanów w Słupnie. Jedna osoba w szpitalu

We wtorek, 12 lutego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Warszawskiej w Słupnie. – Policjanci płockiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Nissan Navara, 60-letni mieszkaniec Płocka nie zachował odstępu od jadącego przed nissana qashqai i najechał na jego tył. Obrażeń ciała doznała 43-letnia płocczanka jadąca qashqai’em. Kobieta została przewieziona do szpitala w Płocku – informuje sierż. sztab. Krystyna Kowalska z płockiej policji.
12 lutego z otwartych pomieszczeń gospodarczych na jednej z posesji w Kamieniu Nowym – gmina Gąbin – nieznani sprawcy ukradli olej napędowy, koła i elektronarzędzia. Straty oszacowano na na ponad 5,5 tys. złotych.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 5 kolizji drogowych – 4 na ulicach Płocka i 1 w powiecie. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 5 osób.
W środę, 13 lutego do godz. 13.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem w Płocku, a od godz. 16.00 do północy na trasie na trasie Płock – Nowy Duninów – Karolewo (droga krajowa nr 62).
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Weekend majowy z szachami klasycznymi

Klub Szachowy Hetman Płock i Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa (SDK) zapraszają wszystkich umiejących …