Zakochaj się w NK Przedwiośnie

14 lutego w repertuarze NK Przedwiośnie są trzy filmy. Dla zakochanych – „Planeta singli 3”, czyli ciąg dalszy opowieści o Tomku i Ani, którzy wreszcie decydują się na ślub. Kolejna propozycja to „Green Book” – opowieść o Tonym, który zatrudnia się jako szofer ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Panowie razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Trzeci z tytułów to „Miszamasz, czyli kogiel mogiel 3” – kontynuacja jednej z najlepszych polskich komedii. Dla wszystkich, którzy swięto zakochanych spędzą w kinie, zostały przygotowane słodkie niespodzianki, konkursy Happy Seats (szczęśliwy fotel) oraz promocje na zestawy barowe dla par. Bilety na wszystkie walentynkowe seanse zgodne z cennikiem kina.
W Walentynki miłośnicy kinematografii rosyjskiej obejrzą także ostatni z filmów prezentowanych na XIII edycji Festiwalu Sputnik nad Polską. O godz. 18.00 odbędzie się pokaz „Animatora” opowiadającego o młodym początkującym aktorze, który po stracie pracy zatrudnia się jako animator w hospicjum.
(l.)

Zobacz kolejny artykuł

Weekend majowy z szachami klasycznymi

Klub Szachowy Hetman Płock i Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa (SDK) zapraszają wszystkich umiejących …