Wypadki w Rogozinie i Piotrkówku

W środę, 8 sierpnia płoccy policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe Do pierwszego doszło w Rogozinie.
– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem skoda fabia z przyczepką, 75-letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem subaru kierowanym przez 63-letniego kierującego. W wyniku zdarzenia obaj kierowcy doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu – relacjonuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W Piotrkówku zderzyły się dwa samochody osobowe. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący samochodem renault, na łuku drogi doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem audi. W wyniku zderzenia kierujący samochodem renault i jego pasażer doznali obrażeń ciała. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu – dodaje Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali osiem kolizji drogowych – sześć na ulicach Płocka i dwie na drogach powiatu. W Starej Białej funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Do izby wytrzeźwień odwieźli osiem osób.
7 sierpnia z jednego ze sklepów przy ul. Tysiąclecia w Płocku nieznani sprawcy ukradli dwa smartfony. Straty oszacowano na około 2,4 tys. złotych
8 sierpnia w centrum rehabilitacyjnym przy ulicy Lasockiego nieznany sprawca ukradł laptopa i saszetkę z pieniędzmi pozostawione na stoliku. Straty oszacowano na około 2,4 tys. złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wypadek w Goślicach

W poniedziałek, 11 lutego doszło do wypadku w Goślicach. – Policjanci płockiej drogówki wstępnie ustalili, …