Wypadki w Płocku i Gąbinie

Wczoraj (środa, 22 listopada) płoccy policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe. – W Płocku na alei Kilińskiego doszło do zderzenia trzech pojazdów. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem audi 24-letni mieszkaniec powiatu płockiego w celu uniknięcia zderzenia z jadącym przed nim fordem, którym kierowała 32-letnia mieszkanka Płocka, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo uderzył w citroena, którym kierował 37-letni mieszkaniec Płocka. Następnie audi uderzyło w poprzedzającego je forda. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali kierowcy audi i citroena. Zostali przewiezieni do szpitala, jednak nie mamy informacji, aby ich obrażenia zagrażały życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Do kolejnego wypadku doszło w Gąbinie. – Kierujący fiatem 38-letni mieszkaniec Warszawy potrącił przechodzącego na oznakowanym przejściu dla pieszych będącego pod wpływem alkoholu mężczyznę – 47-letniego mieszkańca Gąbina. Kierowca fiata był trzeźwy. Pieszy został przewieziony do szpitala, w tym przypadku również nie mamy informacji, aby jego obrażenia zagrażały życiu – relacjonuje Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby policjanci odnotowali też 11 kolizji drogowych – 8 na ulicach Płocka i 3 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 8 osób.
Pomiędzy 21 a 22 listopada przy ulicy Chemików w Płocku nieznany sprawca wybił szybę w koparce. Straty oszacowano na około 1,2 tys. złotych
22 listopada z budowy przy ulicy Chemików złodzieje ukradli 3 spawarki. Straty oszacowano na około 30 tysięcy złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …