Najnowsze informacje

Wypadki, kolizje, włamania

Od 24 grudnia do dziś płoccy policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy i 21 kolizji. Zatrzymali też 6 nietrzeźwych kierowców, w tym trzech, którzy wcześniej mieli orzeczone sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. 26 grudnia na ul. Bielskiej został zatrzymany trzeźwy kierowca, który również miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Policjanci zatrzymali rabusia, który w Wigilię na ul. Sienkiewicza ukradł portfel z dowodem i pieniędzmi. Udało się też odzyskać skradzione mienie. W Brochocinie nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego i ukradli pieniądze oraz sprzęt RTV. Straty oszacowano na około 3,8 tys. złotych. Alkohol i papierosy padły łupem złodziei, którzy włamali się do sklepu przy ul. Na Skarpie w Płocku.
W nocy z 27 na 28 grudnia nieznani sprawcy włamali się do domku letniskowego w Goślicach i ukradli warte około 900 złotych zabawki. Wczoraj w tej samej miejscowości nieznani sprawcy włamali się do domu i ukradli warty około 2 tysięcy złotych komputer. Złodzieje okradli też dom w Liszynie. Zabrali warty około 3 tysięcy złotych telewizor.
W Słubicach nieznani sprawcy uszkodzili mercedesa. Właściciel oszacował straty na około 500 złotych. Na parkingu przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku ktoś uszkodził bmw. Starty oszacowano na około 3,5 tys. złotych.
Do uszkodzenia karoserii samochodu doszło także na ul. Kwiatka w Płocku. W jednej z kamienic przy Starym Rynku ktoś uszkodził drzwi.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Działania „SMARTSTOP”

W najbliższą niedzielę, 15 lipca policjanci z gostynińskiej drogówki przeprowadzą działania „SMARTSTOP”. Akcja ma na …

Z marihuaną przyszedł na policję

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi Gostynina za posiadanie środków odurzających. – Kilka …