Najnowsze informacje

Wypadki, kolizje, kradzież i włamanie

W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe. 18 grudnia na skrzyżowaniu ulic Kolegialnej i Misjonarskiej w Płocku zderzyły się samochód osobowy i autobus.
16 grudnia w Dobrzykowie, na skrzyżowaniu ul. Kościelnej z ul. Obrońców Dobrzykowa doszło do zderzenia seata i bmw. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący bmw 66-letni mieszkaniec Dobrzykowa wyjeżdżając z ul. Kościelnej wymusił pierwszeństwo przejazdu jadącemu ulicą Obrońców Dobrzykowa kierującemu seatem 26-letniemu mieszkańcowi Słupna. W wyniku zderzenia obrażeń ciała w postaci złamania nosa doznało trzyletnie dziecko jadące w seacie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Doszło także do 34 kolizji drogowych – 21 w Płocku i 13 na drogach powiatu. W Bulkowie funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Do izby wytrzeźwień policjanci odwieźli 25 osób.
16 grudnia w Smolinie nieznani sprawcy ukradli z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego paliwo warte około 2,1 tys. złotych. Rabusie uszkodzili także karoserię bmw oraz mechanizm bramy.
Pomiędzy 14 a 16 grudnia ktoś uszkodził karoserię bmw zaparkowanego przy ulicy Popłacińskiej w Płocku.
17 grudnia złodzieje włamali się do domu w Lasotkach, w gminie Brudzeń Duży. Ukradli biżuterię. Straty oszacowano na około 14 tysięcy złotych.
18 grudnia na ulicy Medycznej nieznani sprawcy uszkodzili 9 opon w czterech samochodach. Straty oszacowano w sumie na około 4,5 tys. złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Nieme kino z muzyką na żywo

18 sierpnia (sobota) o godz. 22.30, na małej scenie starówki obejrzymy film pt. „Ponad śnieg” …

SYGNAŁ/SZUM 2.0: MAZUT / PALCOLOR

17 sierpnia o godz. 20.00 na Scenie Off Off Stowarzyszenia Teatr Per Se odbędzie się …