Wypadki i pijani kierowcy

Wczoraj, 10 czerwca doszło do wypadku w Płocku, na ul. Małej. – Policjanci wykonujący czynności na miejscu ustalili, że kierujący samochodem Renault, 52-latek z powiatu płockiego, podczas manewru cofania potrącił pieszą, 76-letnią płocczankę, która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Kierujący i piesza byli trzeźwi – informuje sierż. szt. Krystyna Kowalska.
Poza tym policjanci odnotowali 12 kolizji – 9 na terenie miasta i 3 w powiecie. W Płocku na ulicy Sienkiewicza zatrzymano nietrzeźwego kierowcę, natomiast na ulicy Targowej kierowcę posiadającego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Z kolei w Cekanowie zatrzymano kierującego w decyzji o cofnięciu uprawnień.
Informowaliśmy również czytelników o wypadku, który miał miejsce w płockim WORDzie. – Policjanci wykonujący czynności na miejscu ustalili, że kierująca samochodem scoda,  46-latka z Kutna, wykonując zadanie egzaminacyjne, tj. manewr cofania, straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w barierę ochronną, następnie potrąciła pieszą, 18-latkę z powiatu sierpeckiego, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – informuje Krystyna Kowalska.

Zobacz kolejny artykuł

Pijany kierowca zakończył jazdę w rowie

W Miałkówku kierowca opla wjechał do przydrożnego rowu. Bezpośrednio na to zdarzenie najechali gostynińscy dzielnicowi. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.