Wypadek w Wyszogrodzie

W środę, 18 lipca doszło do wypadku w Wyszogrodzie. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca rowerem 60-letnia mieszkanka powiatu płockiego, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ford, 29-letniemu mieszkańcowi Warszawy. W wyniku zdarzenia rowerzystka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji aby obrażenia zagrażały jej życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali seidem kolizji drogowych – trzy na ulicach Płocka i cztery na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli seidem osób.
18 lipca ochrona marketu budowlanego przy ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku zatrzymała sprawce kradzieży tarcz szlifierskich wartych około półtora tysiąca złotych. Podejrzany został przekazany policji.
Także wczoraj przy al. Kilińskiego, prawdopodobnie w autobusie, doszło do kradzieży torebki z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 20 złotych.
Z jednego z ośrodków wypoczynkowych w Koszelówce nieznany sprawca ukradł rower. Straty oszacowano na około 2 tysiące złotych
W czwartek, 19 lipca do godz. 14.00 policjanci w radiowozie z wideorejestratorem będą dbać o bezpieczeństwo w ruchu drogowym na drogach krajowych nr 10 i 60 – trasa Płock – Sochocin oraz w godz. 16.00 – 00.00 na drogach krajowych nr 60 i 10 – trasa Płock – Sierpc.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wieczory Dobrej Myśli

Szkoły Katolickie w Płocku zapraszają na cykl spotkań „Wieczory Dobrej Myśli”. Pierwsze z nich odbędzie …