Wypadek w Wiączeminie Polskim. 10-latek kierował quadem

W niedzielę, 22 lipca doszło do wypadku w Wiączeminie Polskim. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący quadem 10-letni mieszkaniec powiatu płockiego wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu samochodem opel, 19-letniemu mieszkańcowi powiatu płockiego. W wyniku zdarzenia chłopiec doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji aby obrażenia zagrażały jego życiu – relacjonuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali także dziesięć kolizji drogowych – sześć na ulicach Płocka i cztery na drogach powiatu. W Nowym Trzepowie funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 19 osób.
21 lipca przy ulicy Dąbrówki w Płocku nieznany sprawca wybił szybę i wgniótł dach. Straty oszacowano na około 3 tysiące złotych
Także w sobotę przy ulicy Pszczelej z niewyjaśnionych przyczyn doszło do pożaru samochodu renault megane. Uszkodzeniu uległ także stojący obok volkswagen.
22 lipca w Niemczewie na terenie żwirowni został znaleziony pocisk przeciwlotniczy. Policja i straż pożarna zabezpiecza pocisk do czasu przybycia saperów.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wypadek w Goślicach

W poniedziałek, 11 lutego doszło do wypadku w Goślicach. – Policjanci płockiej drogówki wstępnie ustalili, …