Najnowsze informacje

Wypadek w Nowym Kamieniu. Zmarł 25-letni motocyklista

We wtorek, 10 lipca, około godziny 23.00 doszło do tragicznego wypadku w Kamieniu Nowym, w gminie Gąbin. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem suzuki, 25-letni mieszkaniec powiatu płockiego, na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem, zjechał z drogi, uderzył w przepust, a następnie koziołkował na polu. Motocyklista został przewieziony do szpitala, gdzie w wyniku doznanych obrażeń zmarł – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 13 kolizji drogowych – jedenaście na ulicach Płocka i dwie na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień odwieźli osiem osób.
10 lipca nieznani sprawcy włamali się do mieszkania przy ulicy Lachmana w Płocku. Ukradli biżuterię i drobny sprzęt elektroniczny. Straty oszacowano na około 3,6 tys. złotych.
11 lipca w Umieninie-Łubkach złodzieje próbowali włamać się do sklepu. Spłoszył ich alarm.
W środę, 11 lipca do godziny 14.00 policjanci w radiowozie z wideorejestratorem będą dbać o bezpieczeństwo ruchu drogowego na drogach krajowych nr 60 i 7 – trasa Płock – Mława, a w godz. 14.00-22.00 na drogach krajowych nr 50 i 62 – trasa Płock – Lisice.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Kradzionym autem pojechali nad jezioro

Czujność obywateli doprowadziła do natychmiastowego zatrzymania sprawcy kradzieży pojazdu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia …

Wspinamy się…

Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek oraz Książnica Płocka zapraszają dzieci i młodzież 14 lipca …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.