Wypadek w Goślicach

W poniedziałek, 11 lutego doszło do wypadku w Goślicach. – Policjanci płockiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem golfem 19-latek z powiatu płockiego nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Auto wypadło z drogi i dachowało. Samochodem podróżowało 5 osób, wszystkie z lekkimi obrażeniami ciała przewiezione zostały do szpitala – informuje sierż. sztab. Krystyna Kowalska z płockiej policji.
Pomiędzy 10 a 11 lutego nieznani sprawcy włamali się do warsztatu samochodowego w Popłacinie, w gminie Nowy Duninów. Złodzieje ukradli felgi i opony. Straty oszacowano na około 7,9 tys. złotych.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 4 kolizje drogowe – 1 w Płocku i 3 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 5 osób. W Płocku na ulicy Chemików funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę.
We wtorek, 12 lutego do godziny 14.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na trasie Płock – Dobrzyków –Gąbin – Słubice, a od godz. 16.00 do północy na trasie Płock – Proboszczewice – Bielsk – Drobin.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Plan pracy drogowców na 11 lutego

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Zimowe utrzymanie dróg …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.