Wypadek w Ciućkowie

W poniedziałek, 19 listopada doszło do poważnego wypadku w Ciućkowie. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym renault magnum, 30–letni mieszkaniec powiatu płockiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu samochodem citroen xsara picasso, 45-letniemu mieszkańcowi powiatu płockiego. W wyniku zdarzenia kierujący citroenem został ranny i w stanie ciężkim, zagrażającym życiu został przewieziony do szpitala – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 11 kolizji drogowych – 8 na ulicach Płocka i 3 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień odwieźli 4 osoby.
Pomiędzy 17 a 19 listopada w miejscowości Wiązówka, w gminie Wyszogród, nieznani sprawcy ukradli z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego akumulatory i inne przedmioty. Straty oszacowano na około 4,5 tys. złotych.
Na ulicy Granicznej w Płocku złodzieje ukradli elementy stalowe. Straty oszacowano na około 600 złotych
We wtorek, 20 listopada do godz. 14.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem w Płocku oraz w gminach Gąbin, Słubice i Łąck, od godz. 16.00 do północy w Płocku i w gminie Nowy Duninów.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Spokojny poniedziałek

W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 12 kolizji drogowych – 8 na ulicach Płocka …

Policjanci szukają zaginionego mężczyzny

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują zaginionego 36-letniego Artura Krużmanowskiego. Mężczyzna nie ma …

Jeden komentarz

  1. Bardzo proszę o kontakt rodzinę kierowcy citroena!! Mój e-mail: mkrawczyk35@poczta.fm