Wypadek w Ciółkowie

Wczoraj (środa, 15 maja) doszło do wypadku w Ciółkowie. – Policjanci wykonujący czynności na miejscu wstępnie ustalili, że w wyniku gwałtownego hamowania pojazdu toyota avensis, kierowanego przez 36-letniego mieszkańca Radomia, który zjechał na pobocze, kierujący skodą 25–latek z powiatu płockiego, nie zachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, zderzył się z toyotą aygo, kierowaną przez 64-latkę mieszkankę powiatu płockiego, a następnie z toyotą avensis. Do szpitala z obrażeniami ciała nie zagrażającymi życiu przewieziona została kobieta kierująca toyotą aygo. Po wykonanych badaniach została zwolniona do domu. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi – informuje sierż. sztab. Krystyna Kowalska z płockiej policji.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 13 kolizji drogowych – 8 na ulicach Płocka i 5 na drogach powiatu Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 3 osoby.
Dzisiaj (czwartek, 16 maja) do godziny policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na ulicach Płocka, od godz. 14.00 do 18.00 w Płocku oraz Słupnie, a od godz. 18.00 do 22.00 ponownie w Płocku.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Maski świata w Płockiej Galerii Sztuki

W Noc Muzeów (sobota, 18 maja) o godz. 17.00 PGS zaprasza na otwarcie wystawy „Maski …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.