Wypadek w centrum Płocka

Do zderzenia samochodu osobowego i motocykla doszło wczoraj (wtorek, 16 kwietnia) na skrzyżowaniu ulic Kolegialnej i Gradowskiego w Płocku.
Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący suzuki, 68-latek z Płocka nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Yamaha. Kierujący motocyklem z obrażeniami niezagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi – informuje oficer prasowy płockiej policji sierż. sztab. Marta Lewandowska.
Płocka policja apeluje do kierujących samochodami: przed zmianą pasa ruchu – zawsze spójrz w lusterka, pamiętaj o polu martwym; stojąc w korku, pamiętaj o zasadzie jazdy przy prawej krawędzi jezdni – zrób miejsce motocykliście; w razie wypadku korytarzem życia szybciej przejedzie motocyklista niż samochód, ułatw mu dojazd – większość z nich ma przeszkolenie z pierwszej pomocy i mają na wyposażeniu apteczkę.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wyjątkowy grób pański w parafii Czermno

Wielkanoc to najważniejsze święto kościołów chrześcijańskich. Jego obchody mają wyjątkowe znaczenie dla wszystkich wierzących. W …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.