Wypadek na ul. Nowowiejskiego. Ranna kobieta

W sobotę, 16 grudnia na ulicy Nowowiejskiego w Płocku doszło do wypadku. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący oplem 20-latek z powiatu lidzbarskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem 38-letniej mieszkance Płocka. W wyniku zdarzenia kierująca fordem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali 34 kolizje drogowe – 21 na ulicach Płocka i i 13 na drogach powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców – dwóch w Płocku na ulicach Słonecznej i Nowowiejskiego i dwóch kolejnych w Słupnie i Staroźrebach. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 27 osób.
7 grudnia złodzieje ukradli 26 sztuk miedzianych obejść szynowych sieci powrotnej. Do zdarzenia doszło przy ulicy Kolejowej w Płocku. Straty oszacowano na blisko 2,5 tys. złotych.
11 grudnia nieznany sprawca przeciął opony w samochodzie zaparkowanym przy ulicy Mieszka I w Płocku. Straty oszacowano na około 550 złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Płoccy policjanci odnaleźli 65-latka z Płocka. Leszek Wiśniewski został odnaleziony w Płocku, dzięki informacjom zamieszczonym …

Policja szuka zaginionego mężczyzny

Płoccy policjanci poszukują 65-letniego płocczanina – Leszka Wiśniewskiego. – Mężczyzna wyszedł na spacer 15 września …