Wypadek w Starych Łubkach

Wczoraj (czwartek, 1 marca) doszło do wypadku w Starych Łubkach. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem suzuki 52-letni mieszkaniec powiatu płockiego potrącił 70-letnią pieszą prowadzącą rower. Kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Obrażenia nie zagrażają jej życiu. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania – informuje oficer prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali jedenaście kolizji drogowych – osiem na ulicach Płocka i trzy na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień odwieźli trzynaście osób.
Pomiędzy 8 lutego a 1 marca nieznani sprawcy włamali się do piwnicy w jednym z budynków przy ulicy Sienkiewicza w Płocku. Ukradli główny wodomierz. Straty oszacowano na około 800 złotych.
Pomiędzy 14 lutego a 1 marca nieznani sprawcy ukradli elementy domofonu z jednego z bloków przy ulicy Pszczelej. Straty oszacowano na około 1 tysiąc złotych.
Pomiędzy 23 lutego a 1 marca złodzieje włamali się do pomieszczeń gospodarczych w Rebowie. Ukradli kable i prostownik. Straty oszacowano na około 630 złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …