Wypadek w Rogozinie. Dwie osoby w szpitalu

W czwartek, 2 listopada doszło do wypadku w Rogozinie, w gminie Radzanowo. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kobieta kierująca samochodem daewoo nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią volkswagena golfa i najechała na jego tył. Volkswagen uderzył jeszcze w tył seata ibiza. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznały kierująca i pasażerka samochodu daewoo – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali także 11 kolizji drogowych – 6 na ulicach Płocka i 5 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień odwieźli 11 osób.
Pomiędzy 31 października a 2 listopada w Bronowie Kmiecym – gmina Stara Biała – złodzieje ukradli agregat powietrzny Atlas Copco. Straty oszacowano na około 60 tysięcy złotych.
2 listopada w Podgórzu – gmina Mała Wieś – złodzieje włamali się do domu i ukradli sprzęt komputerowy. Straty oszacowano na około 2,2 tys. złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

Płoccy policjanci odnaleźli 65-latka z Płocka. Leszek Wiśniewski został odnaleziony w Płocku, dzięki informacjom zamieszczonym …

Policja szuka zaginionego mężczyzny

Płoccy policjanci poszukują 65-letniego płocczanina – Leszka Wiśniewskiego. – Mężczyzna wyszedł na spacer 15 września …