Wypadek w Rębowie i uszkodzone samochody

Wczoraj (wtorek, 20 grudnia) doszło do wypadku na drodze krajowej nr 50 w Rębowie. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierowca audi, 76-letni mieszkaniec powiatu płockiego, jadąc od strony Wyszogrodu w kierunku Płońska, w rejonie skrzyżowania usiłował ominąć pojazd, który zatrzymał w oczekiwaniu na skręt w lewo. Kierowca audi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym manem, którym kierował 63-letni mieszkaniec Płońska. W wyniku zderzenia kierowca audi i jego pasażerka doznali poważnych obrażeń ciała i zostali zabrani do szpitala – informuje rzecznik prasowy płockiej policji Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 14 kolizji drogowych – 9 na ulicach Płocka i 5 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień odwieźli 8 osób.
Pomiędzy 19 a 20 grudnia na ulicy Rembielińskiego w Płocku nieznani sprawcy przebili cztery opony, porysowali karoserię mazdy. Ukradli też tablice rejestracyjne od samochodu. Straty oszacowano na około 4 tysiące złotych.
20 grudnia na ulicy ktoś wybił szybę w skodzie zaparkowanej przy ulicy Hermana. Straty wyniosły około tysiąca złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …