Najnowsze informacje

Wypadek w Nowym Boryszewie

W środę, 11 października doszło do wypadku w Nowym Boryszewie. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący oplem 71-letni mieszkaniec powiatu płockiego z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadąca z przeciwka skodą, którą kierowała 43-letnia mieszkanka Płocka. W wyniku zderzenia około 50-letni pasażer opla doznał obrażeń ciała i w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Ponadto w ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali sześć kolizji drogowych – cztery na ulicach Płocka i dwie na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień funkcjonariusze odwieźli sześć osób.
11 października nieznani sprawcy włamali się do domu przy ulicy Kolejowej w Płocku. Ukradli biżuterię. Straty oszacowano na około 10 tysięcy złotych.
Także wczoraj ochrona jednego ze sklepów w Gąbinie zatrzymała sprawcę kradzieży alkoholu i uszkodzenia drzwi. Podejrzany został przekazany w ręce policji. Straty oszacowano na około 800 złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Płocki raport drogowy 14 sierpnia

Informujemy, gdzie w dniu 14 sierpnia będą prowadzone naprawy na ulicach w Płocku. Zamknięte dla …

Akcja „Bezpieczny sierpień 2018”

Od 14 do 16 sierpnia policjanci z płockiej drogówki będą prowadzili działania w ramach akcji …