Wypadek na ulicy Południowej

W środę, 7 listopada doszło do wypadku na ulicy Południowej w Płocku. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym potrąciła przechodzącego przez jezdnię w miejscu nieoznakowanym 92-letniego pieszego. Pieszy został ranny i przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji aby obrażenia zagrażały jego życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 10 kolizji drogowych – 9 na ulicach Płocka i 1 w powiecie. W Płocku funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców – na ulicach Gałczyńskiego i Zglenickiego. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 3 osoby.
Pomiędzy 25 września a 7 listopada z jednego z mieszkań przy ulicy Sienkiewicza doszło w niewyjaśnionych okolicznościach do kradzieży kolczyków i telefonu komórkowego. Straty oszacowano na około 1 tysiąc złotych.
W czwartek, 8 listopada policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego nie będą pełnili służby w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Plan pracy drogowców na 16 listopada

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Uzupełnianie ubytków nawierzchni …

Policja szuka zaginionej kobiety

Płoccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginioną Patrycją Wachol lat 16. Zaginiona to : Patrycja Wachol, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.