Wypadek na ul. Kwiatka i uszkodzony samochód

Wczoraj (poniedziałek, 4 marca) doszło do wypadku na ulicy Kwiatka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mercedesem 42-letni płocczanin włączając się do ruchu, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił jadącego na wózku inwalidzkim 84-letniego mężczyznę, który doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali także 13 kolizji drogowych – 9 na ulicach Płocka i 4 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 5 osób.
Nieznany sprawca uszkodził karoserię seata toledo zaparkowanego przy ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku. Straty oszacowano na około 2 tysiące złotych.
Dzisiaj (wtorek, 5 marca) do godz. 14.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na trasie Płock – Sikórz – Brudzeń, a od godz. 16.00 do północy na ulicach Płocka i na trasie Płock – Radzanowo – Białkowo – Słupno – Bodzanów – Mała Wieś.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …

Jeden komentarz

  1. Witam, bardzo proszę rodzinę potrąconego na przejściu mężczyzny o kontakt na adres e-mail: anna.rudecka@op.pl Pozdrawiam