Wypadek na ul. Kazimierza Wielkiego. Ranny pieszy

W czwartek, 15 listopada doszło do wypadku na ul. Kazimierza Wielkiego w Płocku. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kobieta kierująca samochodem audi potrąciła przechodzącego po przejściu dla pieszych mieszkańca Płocka. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Z informacji jakie posiadamy wynika, że jego stan jest poważny – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 9 kolizji drogowych – 6 na ulicach Płocka i 3 na drogach powiatu W Płocku na ulicy Portowej funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 6 osób.
15 listopada do jednego z mieszkań przy ulicy Mickiewicza weszli kobieta i mężczyzna podający się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej. Jako pretekst podali konieczność kontroli przepływu wody oraz wyrównania nadpłaty za wodę. Oszuści wykorzystując nieuwagę właściciela ukradli z mieszkania pieniądze.
Także 15 listopada nieznani sprawcy pomalowali farbą elewację szkoły przy ul. Piaska. Straty oszacowano na około 3 tysiące złotych.
W piątek, 16 listopada do godz. 14.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem w Płocku oraz w gminach: Stara Biała, Bielsk i Drobin, a w godz. 16.00 – 00.00 w Płocku oraz w gminach Gąbin i Słubice.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …