Wypadek w Łęgu Probostwie, pijani kierowcy, zniszczone samochody

W sobotę, 30 grudnia doszło do wypadku w Łęgu Probostwie. – Ze wstępnych ustaleń na miejscu wypadku wynika, że kierujący volvo 39-letni mieszkaniec gminy Drobin, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawą stronę. Następnie zjechał na pole, gdzie samochód dachował. Kierujący wypadł z samochodu i poniósł śmierć na miejscu. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu przedłużonego noworocznego weekendu płoccy policjanci odnotowali też 27 kolizji drogowych – 18 na ulicach Płocka i 9 na drogach powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców – dwóch w Płocku: na Al. Kobylińskiego i ul. Harcerskiej oraz trzech w powiecie: w Bielsku, Starej Białej i Cekanowie. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 47 osób.
31 grudnia nieznani sprawcy włamali się do mieszkania przy ul. Kochanowskiego w Płocku. Ukradli biżuterię. Wartość strat oszacowano na około 490 złotych.
1 stycznia ktoś wybił szybę w samochodzie zaparkowanym przy ulicy Słodowej. Wartość strat wyniosła około 800 złotych.
Także wczoraj nieznani sprawcy urwali lusterka w czterech samochodach zaparkowanych przy ulicy Kossobudzkiego. Straty oszacowano na ponad 1,2 tys. złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …