Wypadek, kolizje, kradzieże. Weekend w policyjnych statystykach

W niedzielę, 19 listopada doszło do wypadku w Maszewie Dużym. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kobieta kierująca fiatem seicento wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzyła w jadącą niewłaściwą stroną jezdni rowerzystkę, która doznała obrażeń ciała. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali także 30 kolizji drogowych – po 15 na ulicach Płocka i drogach powiatu. Zatrzymali też dwóch nietrzeźwych kierowców – w Płocku na ulicy Zglenickiego oraz w Białkowie. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 28 osób.
18 listopada z niezamkniętego garażu na jednej z posesji przy ulicy Rozego w Płocku złodzieje ukradli samochód daewoo tacuma. Straty oszacowano na około 12 tysięcy złotych.
19 listopada z klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Czwartaków nieznany sprawca ukradł rower. Straty oszacowano na około 700 złotych.
Także wczoraj w Cieślach złodzieje ukradli z przyczepu kempingowej dwa telewizory oraz odtwarzacz dvd. Straty oszacowano na około 800 złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …