Wypadek i oszustwo

W środę, 9 stycznia doszło do wypadku w miejscowości Worowice Wyroby, w gminie Staroźreby. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem bmw, będąc w stanie po użyciu alkoholu – badanie wykazało ponad 0,5 promila – stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym samochodem dacia. W wyniku zderzenia kierowca daci został ranny i przewieziono go do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali także 9 kolizji drogowych – 6 na ulicach Płocka i 3 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 3 osoby.
9 stycznia przy ulicy Piasta Kołodzieja w Płocku doszło do oszustwa metodą „na wnuczka”. Oszust okradł starszą kobietę. – Seniorka przekazała pieniądze w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych obcej osobie. Osoba ta, w imieniu wnuczki miała zająć się załatwieniem sprawy dotyczącej śmierci człowieka, który miał zginąć w wypadku drogowym spowodowanym właśnie przez wnuczkę – informuje asp. szt. Krzysztof Piasek.
W czwartek, 10 stycznia do godz. 14.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem w Płocku oraz w gminie Nowy Duninów, a w godz. 14.00 – 22.00 w Płocku oraz na terenie gmin Radzanowo, Bulkowo i Staroźreby.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Płocki raport drogowy 10 stycznia

Informujemy, gdzie w dniu 10 stycznia 2019 r. będą prowadzone naprawy na ulicach w Płocku. …

Kolędy w Muzeum

W najbliższą sobotę (12 stycznia) Muzeum Mazowieckie zaprasza na noworoczny koncert kolęd w wykonaniu kapeli …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.