Wypadek i kradzież katalizatora

Dziś (czwartek, 18 kwietnia) około godziny 6.30 doszło do wypadku na skrzyżowaniu al. Jachowicza i ul. Kochanowskiego. – Policjanci wstępnie ustalili, że na przejściu dla pieszych kierujący samochodem osobowym potrącił 55-letniego płocczanina, który doznał urazu nogi. Trwają czynności, które mają ustalić okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia oraz sprawcy potrącenia mężczyzny – informuje oficer prasowy płockiej policji sierż. sztab. Marta Lewandowska.
W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 10 kolizji drogowych – 8 na ulicach Płocka i 2 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 8 osób.
Przy ulicy Reja w Płocku nieznani sprawcy ukradli katalizatora samochodowy do volkswagena Sharan. Straty oszacowano na około 1 tysiąc złotych.
Dzisiaj do godziny 13.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na ulicach Płocka, a od godz. 14.00 do 22.00 na trasie Płock – Mała Wieś – Płock.
Wczoraj (środa, 17 kwietnia) policjanci płockiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Jednym z kierujących był 21 – letni mieszkaniec Gostynina, który swoim volkswagenem w Płocku na ul. Popłacińskiej poruszał się z prędkością 114 km/h.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Oddawaj krew i pomagaj z Legionem

W sobotę, 1 czerwca można będzie oddawać krew w ramach akcji Krwawa Sobota z Legionem. …