Wypadek w Bronowie Kmiecym

W piątek, 3 listopada, około godziny 16.25 w Bronowie Kmiecym doszło do potrącenia pieszego. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem volkswagen 51-letni mieszkaniec Płocka jadąc drogą wojewódzką relacji Proboszczewice – Płock, potrącił idącego po prawej stronie w tym samym kierunku i prowadzącego rower 55-letniego mieszkańca powiatu płockiego. W wyniku potrącenia pieszy zginął na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Ponadto w ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali 29 kolizji drogowych – 15 na ulicach Płocka i 14 na drogach powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców – po jednym w Gąbinie i Wincentowie oraz dwóch w Bielsku. Do izby wytrzeźwień policjanci odwieźli 19 osób.
Pomiędzy 2 a 3 listopada nieznani sprawcy włamali się do peugeota zaparkowanego przy ulicy Bartniczej w Płocku. Ukradli dokumenty i wyposażenie. Straty oszacowano na około tysiąc złotych.
4 listopada przy ulicy Chopina w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do kradzieży portfela z dokumentami i kartą bankomatową. Straty oszacowano na około 570 złotych.
Także w sobotę w Kępie Polskiej złodzieje ukradli siatkę ogrodzeniową o wartości około 600 złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …