Wypadek na al. Piłsudskiego. Ranna siedemnastolatka

W środę, 13 grudnia doszło do wypadku na al. Piłsudskiego. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem golfem 50-letnia mieszkanka Płocka potrąciła 17-letnią pieszą, mieszkankę powiatu płockiego, która przechodziła przez ulicę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Piesza z urazem lewej nogi została przewieziona do szpitala – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Ponadto w ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali dziesięć kolizji drogowych – po pięć na ulicach Płocka i drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli cztery osoby.
13 grudnia z klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Saperskiej w Płocku nieznany sprawca ukradł rower. Straty oszacowano na około 2,5 tys. złotych.
Także wczoraj z jednej z siłowni przy ulicy Wyszogrodzkiej złodziej ukradł spodnie i kluczyk do samochodu. Straty oszacowano na około półtora tysiąca złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …