Wyjątkowy Dzień Kobiet. Starówka na obcasach

W najbliższy czwartek, 8 marca agencja Rewitalizacji Starówki organizuje spotkanie dla wszystkich pań, które chcą się zrelaksować i skorzystać z pomocy profesjonalistów od urody, żywienia, ale także parzenia kawy czy urządzania wnętrz. Spotkanie odbędzie się w godzinach 16.00-19.00 w Staromiejskim Centrum Biznesu PRZETWORNIA przy ulicy Synagogalnej 4.
Jak mówią organizatorzy spotkania, będzie to czas poświęcony tematom ważnym i trudnym, z którymi kobiety borykają się na co dzień. Ale nie zabraknie również porad i wskazówek dotyczących tego, jak decydować o swoim życiu, kreować własne samopoczucie i szczęście.
Podpowiadać i doradzać będzie kilkunastu specjalistów. A wśród nich: Michał Przybyszewski (fryzjerstwo),  Joanna Łukasiak z Kliniki Urody, w sprawie stylizacji wskazówek udzieli Magdalena Carter, brafitingu – Ewa Szatkowska, a makijażu i doboru kosmetyków kolorowych – drogeria Sephora. O tym, co ważne w żywieniu i kształtowaniu odpowiednich nawyków opowie Jolanta Wiśniewska. Marcin Wichrowski ze Spa Kawallo odpowie z kolei na pytania dotyczące zabiegów spa. Wśród gości będzie także Natalia Jóźwiak, która zaprezentuje tematy związane z dekorowaniem wnętrz, Aneta Przedlacka, coach (psycholog, doradca zawodowy, psycholog dziecięcy). Trener Marta Krasucka poprowadzi warsztaty motywacyjne.

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …