Włamanie, kradzież, uszkodzony samochód i pijani kierowcy

W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali 20 kolizji drogowych – po 10 na ulicach Płocka i drogach powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali w Płocku trzech nietrzeźwych kierowców – na ulicach Dobrzykowskiej, Wyszogrodzkiej i Kobiałka. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 24 osoby.
11 stycznia z gabinetu rehabilitacyjnego przy ulicy Dybowskiego w Płocku nieznany sprawca ukradł portfel z dokumentami.
13 stycznia w siłowni przy pl. Celebry Papieskiej w Płocku złodziej włamał się do szafki ubraniowej. Ukradł telefon oraz pieniądze w kwocie około 20 złotych.
Tego samego dnia nieznany sprawca uszkodził szybę samochodu marki Volvo S60 zaparkowanego przy ulicy Rembielińskiego. Wartość strat oszacowano na około 700 złotych.
W poniedziałek, 14 stycznia do godz. 14.00 policjanci będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem w Płocku oraz w gminach Gąbin i Słubice, a od godz. 16.00 do północy w Płocku oraz w gminach Radzanowo i Staroźreby.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Zaginiony widziany był w Parzeniu. Poszukiwania nadal trwają

Przed południem pisaliśmy o zaginionym płocczaninie. Kilka godzin później do policji dotarły informacje, mogące pomóc …

Jeden komentarz

  1. Dlatego myślę że alkomat powinien być obowiązkowym wyposażeniem w domu, sam lubię w weekend nie raz coś tam popić ale nigdy jakoś bez umiaru, chociaż rano dla pewności dmucham w alkohita żeby sprawdzić czy na pewno jest już 0,0, ostatnio znajoma mi opowiadała że mieli w domu włamanie, gość wzedł po pijaku do ich domu przez balkon, wybił szybę pół domu we krwi, na szcżeście brat który mieszkał w sąsiednim domu zauwazył śiatło u nuch a wiedział z eich nie ma i przyszedł sprawdzic co się dzieje, była policja, przeprosiny bo gość myślął ze jest u siebie mw domu