Włamanie do samochodu i zatrzymane prawa jazdy

W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 8 kolizji drogowych – 6 na ulicach Płocka i 2 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 6 osób.
W Nowych Rumunkach – gmina Gąbin – nieznani sprawcy włamali się do samochodu marki BMW. Ukradli wyposażenie auta. Straty oszacowano na około 600 złotych
Wczoraj (wtorek, 16 kwietnia) policjanci płockiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Jednym z kierujących był 28-letni mieszkaniec Płocka, który swoim mercedesem w Płocku na ul. Bielskiej poruszał się z prędkością 117 km/h.
Dzisiaj (środa, 17 kwietnia) do godz. 13.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na ulicach Płocka, a od godz. 14.00 do 22.00 na trasie Płock – Cekanowo –  Mała Wieś – Płock.

(jac)

 

Zobacz kolejny artykuł

Wyjątkowy grób pański w parafii Czermno

Wielkanoc to najważniejsze święto kościołów chrześcijańskich. Jego obchody mają wyjątkowe znaczenie dla wszystkich wierzących. W …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.