Włamanie do domu i uszkodzony samochód

W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali 6 kolizji drogowych – 4 na ulicach Płocka i 2 na drogach powiatu. W Płocku na ulicy Siennickiego funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 7 osób.
Pomiędzy 11 a 14 kwietnia nieznani sprawcy włamali się do domku letniskowego przy ulicy Dobrzykowskiej w Płocku. Ukradli myjkę ciśnieniową. Straty oszacowano na około 600 złotych.
14 czerwca nieznani sprawcy uszkodzili dwa samochody – volkswagena caddy oraz nissana x-trial. Auta były zaparkowane przy ulicy Sienkiewicza. Straty oszacowano na około 2 tysiące złotych
Dzisiaj (poniedziałek, 15 kwietnia) do godziny 13.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na trasie Siecień – Rumunki – Brudzeń oraz na ulicach Płock, a od godz. 16.00 do północy na trasie Płock – Bodzanów – Mała Wieś – Rogowo – Płock.

(jac)

 

Zobacz kolejny artykuł

Wyjątkowy grób pański w parafii Czermno

Wielkanoc to najważniejsze święto kościołów chrześcijańskich. Jego obchody mają wyjątkowe znaczenie dla wszystkich wierzących. W …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.