Włamania do samochodów. Złodzieje kradną radia

24 grudnia nieznani sprawcy włamali się do sklepu spożywczego przy ulicy Bielskiej w Płocku. Ukradli papierosy różnych marek. Straty oszacowano na około 2 997 złotych.
Pomiędzy 24 a 25 grudnia ktoś włamał się do samochodu zaparkowanego na ulicy Królewieckiej. Rabuś ukradł radio samochodowe.
W tym samym czasie na ul. Gradowskiego doszło do włamania do samochodu i kradzieży radia CB, anteny oraz nawigacji. Wartość strat oszacowano na około 3 250 zł.
25 grudnia na ul. Sienkiewicza miało miejsce kolejne włamanie i kradzież radia samochodowego. Wartość strat to około 580 zł.
Do samochodów złodzieje włamali się jeszcze dwukrotnie 26 grudnia na ul. Małachowskiego oraz pomiędzy 26 a 27 grudnia przy ul. Kolegialnej. W obu przypadkach ukradli radia samochodowe. Straty w pierwszym przypadku oszacowano na około 500 złotych, w drugim na około 200 złotych.
Pomiędzy 26 a 27 grudnia w Blichowie, w gminie Bulkowo, nieznani sprawcy ukradli toyotę yaris – wartość strat około 39 tys. zł.
26 grudnia w Bielsku na ul. Płockiej nieznany sprawca uszkodził kamieniem szybę w jednym ze sklepów.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …