Kibice Orlen Wisły Płock

Wisła potrzebuje Ciebie!

W piątek o godz. 18.00, na stadionie przy ul. Łukasiewicza 34 rozpocznie się mecz 26. kolejki, w którym Wisła Płock podejmować będzie Pogoń Szczecin. Spotkanie w rundzie jesiennej obu drużyn zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Wisła przegrała 0:4, a ze stanowiskiem trenera musiał pożegnać się trener Dariusz Dźwigała.
Pogoda zapowiada się kiepska, ale Wisła potrzebuje każdego kibica, który zasiądzie na trybunie i będzie dopingować zespół. Ostatnie dwa mecze ligowe, z Cracovią (3:2) i z Lechią w Gdańsku (1:1) były niezwykle emocjonujące.
Mamy nadzieję, że piątkowy, inaugurujący 26. kolejkę mecz będzie równie ciekawy, a na dodatek przyniesie upragnione trzy punkty.
Wisła ma jeszcze matematyczne szanse na wejście do grupy mistrzowskiej i choć to jest mało prawdopodobne, to trzeba zrobić wszystko, by cel osiągnąć.
Przychodząc na mecz dajesz także wsparcie Cezaremu Stefańczykowi, na którego Komisja Ligi PZPN nałożyła karę półrocznej dyskwalifikacji za „naruszenie nietykalności sędziego”. Pokażmy, że jesteśmy z obrońcą Wisły i wspólnie powalczymy o zmniejszenie kary.

Jol.

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …