Weekend majowy z szachami klasycznymi

Klub Szachowy Hetman Płock i Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa (SDK) zapraszają wszystkich umiejących grać w szachy do wzięcia udziału i sprawdzenia swoich sił w Mistrzostwach Płocka w Szachach Klasycznych 2019.
Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w zawodach absolutnie wszystkich. – W turnieju jest miejsce zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, dla dzieci i dorosłych, dla kobiet i mężczyzn. Można walczyć o wysokie miejsca i zdobycie wyższych kategorii czy rankingów, ale można również zagrać typowo rekreacyjnie. Przewidzieliśmy dużo atrakcyjnych nagród, finansowych dla kilkunastu najlepszych zawodników w różnych kategoriach oraz rzeczowych dla juniorów w trzech grupach wiekowych. Dla każdego uczestnika przewidziany jest dyplom, nagroda książkowa i poczęstunek każdego dnia – zachęca Mirosław Milewski.
Początek mistrzostw zaplanowano na 1 maja na godz. 9.30 w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku przy ul. Krzywoustego 3.
Do turnieju można się zapisać przez stronę: www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2069 lub bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów, do godz. 9:15. Wszystkie szczegółowe informacje o turnieju zamieszczone są na stronach:

– www.hetmanplock.pl,

– www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2069.

Jol.

 

Zobacz kolejny artykuł

Uszkodzony samochód przy ul. Konopnickiej

W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 8 kolizji drogowych – 3 na ulicach Płocka …