Walentynki w zoo

Płocki Ogród Zoologiczny zaprasza w niedzielę, 18 lutego na „Kocie Amory, czyli walentynki w zoo”. Tego dnia będziemy świętować 9. urodziny króla płockiego zoo – lwa Amora.
Impreza, w pawilonie herpetarium, rozpocznie się o godz. 11.0 i potrwa do 14.30. W programie loteria z pazurem – co 30 min losowanie kocich nagród, „Oblicza miłości u zwierząt” – niesamowite i zaskakujące fakty z życia miłosnego zwierząt, kocie smakołyki – wręczenie prezentów Amorowi i jego kocim towarzyszom w towarzystwie Lwa Honorka z płockiej straży miejskiej, „Złączeni wężem małżeńskim” – kącik fotograficzny, w którym uczestnicy będą mogli zgłosić swój udział w konkursie na najsympatyczniejszą parę. Nagrodą jest roczne zaproszenie do zoo dla dwojga. Będą też twórcze na najmłodszych: urodzinowe laurki dla lwa Amora, kocie maski, torby ekologiczne na zakupy według własnego projektu, pachnące miłością mydlane serduszka, romantyczne zakładki do książek, aromatyczne miłosne herbatki i lizaczki. Wszystkie wykonane własnoręcznie przedmioty będzie można zabrać ze sobą do domu i podarować bliskiej osobie.
W trakcie imprezy uruchomiona zostanie kawiarenka Charlie, oferująca kawę, herbatę, czekoladę oraz różne słodkości.

Zobacz kolejny artykuł

Pijany pieszy pod kołami ciężarówki

Gostynińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 18 września wieczorem w Pomarzankach. …

Plan pracy drogowców na 19 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …

Jeden komentarz

  1. Świetny pomysł na spędzenie czasu z ukochanymi. Już nie mogę się doczekać, moje dzieciaki uwielbiają takie zabawy jak robienie lizaków czy malowanie toreb ekologicznych. Do zobaczenia!