Walentynki w zoo

Płocki Ogród Zoologiczny zaprasza w niedzielę, 18 lutego na „Kocie Amory, czyli walentynki w zoo”. Tego dnia będziemy świętować 9. urodziny króla płockiego zoo – lwa Amora.
Impreza, w pawilonie herpetarium, rozpocznie się o godz. 11.0 i potrwa do 14.30. W programie loteria z pazurem – co 30 min losowanie kocich nagród, „Oblicza miłości u zwierząt” – niesamowite i zaskakujące fakty z życia miłosnego zwierząt, kocie smakołyki – wręczenie prezentów Amorowi i jego kocim towarzyszom w towarzystwie Lwa Honorka z płockiej straży miejskiej, „Złączeni wężem małżeńskim” – kącik fotograficzny, w którym uczestnicy będą mogli zgłosić swój udział w konkursie na najsympatyczniejszą parę. Nagrodą jest roczne zaproszenie do zoo dla dwojga. Będą też twórcze na najmłodszych: urodzinowe laurki dla lwa Amora, kocie maski, torby ekologiczne na zakupy według własnego projektu, pachnące miłością mydlane serduszka, romantyczne zakładki do książek, aromatyczne miłosne herbatki i lizaczki. Wszystkie wykonane własnoręcznie przedmioty będzie można zabrać ze sobą do domu i podarować bliskiej osobie.
W trakcie imprezy uruchomiona zostanie kawiarenka Charlie, oferująca kawę, herbatę, czekoladę oraz różne słodkości.

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …

Jeden komentarz

  1. Świetny pomysł na spędzenie czasu z ukochanymi. Już nie mogę się doczekać, moje dzieciaki uwielbiają takie zabawy jak robienie lizaków czy malowanie toreb ekologicznych. Do zobaczenia!