W weekend otwarcie sezonu food trucków w Sierpcu

Oryginalne, smaczne, ciekawe potrawy będą czekały w ten weekend na smakoszy w Sierpcu. Od wyjątkowych meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie. Jak zapowiadają organizatorzy, bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.
FUTRAKI zapraszają wszystkich miłośników dobrego jedzenia na wielkie otwarcie sezonu foodtrackowego w Sierpcu. To pierwszy w tym roku i największy zlot food trucków w mieście. Impreza odbędzie się w dniach 17-19 maja. Food trucki, jak zwykle zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata.
A rozlokują się 17, 18 i 19 maja (piątek, sobota, niedziela) w okolicach Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Tu będą kusić mieszkańców miasta zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów. To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków – aut przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.
Impreza odbędzie się przy ul. Piastowskiej 39 w Sierpcu. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

rad

Zobacz kolejny artykuł

Strażnicy miejscy na rowerach

Ma być szybko, skutecznie i ekologicznie. Dziś sezon na rowerowe patrole rozpoczęli płoccy strażnicy miejscy. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.