W niedzielę rodzinny piknik u Babci Krysi – mnóstwo zabawy dla dzieci i mam

W najbliższą niedzielę, 26 maja Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów Aktywny senior zaprasza do rodzinnego świętowania i wspólnej zabawy. O godzinie 15.00 rozpoczyna się festyn z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.
To już kolejna plenerowa impreza organizowana dla członków Stowarzyszenia i mieszkańców Płocka. Tym razem Stowarzyszenie zaprasza do rodzinnego świętowania i zabawy z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka. – Zapraszamy dzieci małe i duże. Dla naszych gości mamy mnóstwo niespodzianek gwarantujących doskonałą zabawę. Będą zabawy, gry, konkursy prowadzone przez studentki pedagogiki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. I oczywiście malowanie buziek. Będą gry rodzinne i można będzie wspólnie wyczarować ciekawe ozdoby z kolorowego papieru – zapraszają organizatorzy ze Stowarzyszenia Aktywny Senior.
Wspólnie z Joanną Krysztoforską dzieci będą pisały wierszyki dla mam i uczyli się jak pięknie i szybko przeczytać je mamom. A wśród gości będzie krążył i zachęcał do doskonałej zabawy dobry duszek Stowarzyszenia skrzat Helpik.
Będą także porady kosmetyczne dla mam i zabiegi parafinowe na dłonie. O tajnikach dobrych kosmetyków i pielęgnacji opowie Ilona Marciniak z firmy Avon. Oczywiście goście będą mogli zajadać się smakołykami serwowanymi u Babci Krysi.
Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 26 maja o godzinie 15.00. Wspólna zabawa będzie trwała do godziny 18.00. Piknik będzie odbywał się na placu przy siedzibie Stowarzyszenia ul. Obrońców Płocka 1920 lokal.20.

rad

Zobacz kolejny artykuł

Mieszkańcy Gąbina mogą porozmawiać o bezpieczeństwie

Komendant Miejski Policji w Płocku zaprasza mieszkańców gminy Gąbin na debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa. Spotkanie …