W kapitalnym Sklepie na Tumskiej – pomagaj i wygraj pizzę

W sobotę wolontariusze z jedynego w Płocku sklepu charytatywnego przy ulicy Tumskiej zapraszają do korzystania z wyjątkowej promocji. Przy zakupach za kwotę minimum 50 zł można wygrać pizzę.
Przygotowana na sobotę niespodzianka organizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy. Dziesięć pierwszych osób które tego dnia zrobią zakupy za minimum 50 zł, otrzyma voucher na bezpłatną, wybraną przez siebie pizzę w restauracji Festa Italiana.
Sobotnia promocja to pomysł wolontariuszy ze Stowarzyszenia Wolontariuszy „Kapitał Ludzki” na zachęcenie płocczan do odwiedzania jedynego w mieście sklepu charytatywnego i wspierania tym samym jego działalności statutowej. Przypomnijmy, że cały dochód z przekazywanych do sklepu i sprzedawanych rzeczy jest przeznaczony na pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom Płocka.
A jak mówią wolontariusze, sobotnia promocja będzie także doskonałą okazją do nabycia pomocowej poduszki – Przytulaka ze słoniem projektu Andrzeja Tylkowskiego. Ten wzór cieszy się dużą popularnością. W sobotę sklep mieszczący się przy ul. Tumskiej 9 jest czynny w godz. 10-14.
rad

Zobacz kolejny artykuł

Kino za Rogiem zaprasza na Przegląd Kina Niemieckiego

Już niebawem, 8-12 maja, w ramach Pikniku Europejskiego, w Kinie za Rogiem organizowany będzie Przegląd …