W Budach i Grzybowie auta wpadły do rowów

We wtorek, 8 stycznia padający intensywnie śnieg sprawił, że na drogach Płocka i okolic panowały fatalne warunki. Nawet zachowanie szczególnej ostrożności nie gwarantowało bezpiecznego dotarcia do miejsca docelowego. Wczoraj przekonało się o tym wielu kierowców.
W miejscowości Budy (gm. Słubice) 8 stycznia ok. godz. 9.00 doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedno z aut znalazło się w rowie. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Słubice oraz policja. – Jeden z pojazdów znajdował się w przydrożnym rowie, natomiast drugi na pasie drogi. Uszkodzenia samochodów były niewielkie. Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, likwidacja wycieku płynów oraz wyciągnięcie pojazdu z rowu – informują strażacy.
Kolejna interwencja miała miejsce również 8 stycznia przed godz. 12.00 w miejscowości Grzybów (gm. Słubice). – Samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby, wpadł w poślizg i uderzając w przepust wpadł do przydrożnego rowu. Przed naszym przyjazdem na miejscu pracowali ratownicy z zespołu ratownictwa medycznego. Finalnie okazało się, iż ucierpiał jedynie samochód, a osoby wyszły ze zdarzenia drogowego z niewielkimi otarciami i skaleczeniami – informują strażacy z OSP Słubice. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Słubice, dwa zastępy z JRG na 2 w Płocku, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.
(ek)
Fot. OSP Słubice

Zobacz kolejny artykuł

Płocki raport drogowy 10 stycznia

Informujemy, gdzie w dniu 10 stycznia 2019 r. będą prowadzone naprawy na ulicach w Płocku. …

Kolędy w Muzeum

W najbliższą sobotę (12 stycznia) Muzeum Mazowieckie zaprasza na noworoczny koncert kolęd w wykonaniu kapeli …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.