Uwaga na złodziei

We wtorek, 19 czerwca, doszło do pięciu włamań na terenie Płocka.
– W bloku przy ul. Zgliczyńskiego złodzieje włamali się do mieszkania i ukradli pieniądze oraz biżuterię. Wartość strat to ok. 3200 zł. Do drugiego zdarzenia doszło przy ul. Gierzyńskiego. Łupem złodziei padły monety okolicznościowe, biżuteria oraz laptop. Łączna wartość strat to ok. 4300 zł. Nieznani sprawcy włamali się także do domu przy ul. Faustyny. W tym przypadku nic nie zginęło, ale straty spowodowane uszkodzeniami to ok. 2200zł. Do podobnego zdarzenia doszło w bloku przy ulicy Szarych Szeregów. Tam również nic nie zginęło, ale uszkodzenia spowodowane przez złodziei szacowane są na ok. 100 zł. Nieznani sprawcy usiłowali okraść mieszkanie w bloku przy ul. Dobrowolskiego. Szacowana wartość strat spowodowana ich działalnością to ok. 260 zł – informuje oficer prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
19 czerwca doszło do dziewięciu kolizji, sześciu na terenie Płocka i trzech na drogach powiatu. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę w Dobrzykowie. Funkcjonariusze doprowadzili siedem osób do izby wytrzeźwień.
W środę, 20 czerwca policjantów w radiowozie z wideorejestratorem będzie można spotkać w godz. od 6.00 do 14.00 na trasie Płock – Mława.
(ek)

Zobacz kolejny artykuł

Wernisaż w Płockiej Galerii Sztuki

7 grudnia o godzinie 18.00 Płocka Galeria Sztuki zaprasza na wernisaż wystawy „Ikonopasaże: kształty i …

Koncert fletowy w Muzeum Diecezjalnym

7 grudnia o godz. 19.00 w Muzeum Diecezjalnym odbędzie się koncert Zespołu Kameralnego Płockiej Orkiestry …