Uszkodzony samochód przy ul. Konopnickiej

W ciągu minionej doby płoccy policjanci odnotowali 8 kolizji drogowych – 3 na ulicach Płocka i 5 na drogach powiatu. Do izby wytrzeźwień mundurowi odwieźli 6 osób.
Płocka policja podała też szczegółowe informacje o wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 60 w Brochocinie. – Policjanci wykonujący czynności na miejscu wstępnie ustalili, że kierowca forda, 33-letni mieszkaniec powiatu płockiego stracił na łuku drogi panowanie nad pojazdem. Jego auto uderzyło w jadącego z przeciwka forda kierowanego przez 28-letnią kobietę, z którą podróżowało troje pasażerów. Do szpitala zostały przewiezione wszystkie osoby uczestniczące w wypadku Na szczęście obrażenia nie zagrażały ich życiu. Po badaniach cztery osoby mogły wrócić do domów, w szpitalu pozostał jeden z pasażerów – relacjonuje oficer prasowy płockiej policji sierż. sztab. Marta Lewandowska.
Dzisiaj (środa, 15 maja) do godziny 14.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na ulicach Płocka.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Nafciarze! Wspólna zbiórka na Starówce

W najbliższą sobotę kibice w sposób szczególny chcą zakończyć sezon. Już o godzinie 13:30 zbierają …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.