Uszkodzone samochody i liczne kolizje

W środę, 12 września policjanci odnotowali 19 kolizji – 17 na terenie Płocka i dwie na drogach powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę na ulicy Szarych Szeregów. Siedem osób zostało doprowadzonych do izby wytrzeźwień.
We wtorek, 11 września nieznany sprawca uszkodził volvo zaparkowane przy ulicy Przemysłowej w Płocku. Sprawca porysował karoserii. Wartość strat to ok. 2500 zł. W środę, 12 września w Wyszogrodzie, przy ulicy Zamieście, doszło do kradzieży flizów ochronnych, czyli plandek do okrywania słomy o łącznej wartości ok. 4000 zł.
W Płocku policjanci zatrzymali wandala, który wybił szybę w audi. – W środę, 12 września około godziny 22.40 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na ul. Agrestowej mężczyzna uszkadza samochody. Patrol policji został natychmiast wysłany na miejsce zgłoszenia. Policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca Płocka, który uszkodził samochód marki audi, wybijając w nim szybę. Wartość strat to ok. 1500 zł. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. W czwartek, 13 września zostanie przesłuchany w powyższej sprawie. Usłyszy zarzut uszkodzenia mienia. Zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki szybkiemu anonimowemu zgłoszeniu, co pozwoliło na natychmiastowe skierowanie w ten rejon patrolu policji – informuje oficer prasowy płockiej komendy asp. szt. Krzysztof Piasek.
W czwartek, 13 września policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejstratorem, w godz. 8.00-16.00 będą patrolowali trasę Płock – Rogozino –Radzanowo – Staroźreby – Góra.
(ek)

Zobacz kolejny artykuł

Świętujemy Niepodległość

21 września w Ogrodzie Jordanowskim odbędzie się Festyn rodzinny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez …

Plan pracy drogowców na 21 września

Starostwo płockie poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Pomiar ruchu na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.